Ataki agresji w związku

Witam , proszę o pomoc. Jestem w związku 2 lata znamy się 5 lat. Mój partner nie jest normalny jak każdy inny facet. Ja mam 19 lat on 35 lat. I codziennie gra w strzelankę na komputerze nie poświęca mi w ogl czasu..gdy z nim rozmawiam unosi się np zaczynamy sie kłocic idzie i wywala mi wszystkie moje ciuchy z szafki i karze mi wypier.. z domu , wyzywa od szmat itp. Wczoraj sie napil i rzucil i rozwalil mi telefon o sciane i rano sie smial i mowil ze marzyl o tym.. chce isc z nim do psychologa..

Dzień dobry,

Jeżeli partner wyrazi chęć to mogą Państwo oboje spróbować psychoterapii pary, która jest raczej dostępna w ofercie prywatnej niż na NFZ.
Natomiast jeśli partner nie będzie chciał skorzystać z takiej formy pomocy, to SAMA Pani może podjąć psychoterapię (PZP, prywatnie).

Witam,
zastanawiam się nad Pani motywacją do bycia w tym związku. Pisze Pani, że partner nie poświęca czasu do tego bywa agresywny wobec Pani. Zachęcałąbym do refleksji nad tym i udanie się do psychoterapeuty. Mogą Państwo także razem udać się na terapię dla par, jednak do tego potrzebna jest motywacja obojga z Państwa a wnioskując z Pani opisu obawiam się, że partner nie będzie się chciał zmieniać.

Pozdrawiam
http://www.centrum-sensis.pl

Witam. Z pani listu wynika, że partner znęca się nad panią psychicznie i fizycznie. Poniża, lekceważy, ubliża, nie szanuje. Z jakiego powodu nie opuszcza pani tego pomieszczenia, skoro nawet on sobie tego życzy, na co pani czeka?! Aż wyrządzi pani jeszcze większą krzywdę? Jest pani bardzo młoda, cały świat stoi przed panią otworem, cała przyszłość w pani rękach. Proszę to przemyśleć. Konkretną pomoc psychologiczną i prawną znajdzie pani telefonując na Niebieską Linię ( tel znajdzie pani w internecie). Powodzenia

Dzień Dobry,

W moim poczuciu doświadcza Pani przemocy psychicznej. Odważyła się już Pani i uczyniła pierwszy krok dzieląc swoim doświadczeniem na forum.
Ja sugeruję Pani skorzystanie z dalszej pomocy i tu jest kilka możliwości:
w każdym większym mieście jest Liga Kobiet Polskich ( bezpłatna pomoc prawno-psychologiczna) polecam też Niebieską Linię ( bezpłatna linia telefoniczna). to ważne żeby usłyszała Pani jak inni rozumieją sytuacje w jakiej Pani się znajduje i wspólnie poszukała sposobów na jej zmianę. Serdecznie pozdrawiam, Dorota Szykulska-Paprocka

Witaj! Problem jest dość złożony. Musisz odpowiedzieć sobie na pytanie - czy chcesz żyć w ten sposób? Czy partner Ci odpowiada? Jeśli nie zgodzi się na terapię to uważam, że żadne siły nie pomogą wam w związku. Tak czy siak proponuję udać się do psychoterapeuty.

Pozdrawiam serdecznie
http://psychopedagog.eu