Ataki bólu obejmujące połowę prawej strony twarzy

Witam,przyjmuję 2x1tegretol200 na neuralgię nerwu trójdzielnego.Przed rozpoczęciem leczenia ataki bólu obejmowały połowę prawej strony twarzy-szczególnie żuchwa,gardło,policzek,zęby górne i dolne po prawej stronie.Teraz ból jest mniejszy-obejmuje żuchwę i mam wrażenie,że bolą dolne zęby6,7 i 8.Prześwietlenie zębów rtg nic nie wykazało,3krotna wizyta u dentysty potwierdziła,że z zębami jest ok.A czasami mam ochotę poprostu je wyrwac z tego bólu.Czy te objawy są normalne przy neuralgii?Anna,30l.

Prawdopodobnie jest to neuraglia. Czy był robiony MR? Wskazana jest konsultacja szczękowca - zespół Costena? proponuję zwiększyć dawkę Tegretolu, bo jest ona niewielka.