Ataki bólu w podbrzuszu po stosunku

Od 2ch lat boli mnie w podbrzuszu dostaje takie ataki bolu w trakcie a nawet po stosunku- wtedy zwijam sie z bolu pare msc temu bolalo mnie j pojechalam na pogotowie lekarz zapisal mi jakis antybiotyk i kazal lykac zurawine twierdzac ze mam zapalenie pecherza. Ja mysle ze to chyba nie to'( chodz po antybiotykach pare msc nie mialam takich bolow') ale teraz znowu sie pojawily'( pomozcie!

Proponuję wykonać: badanie ogólne moczu (rano), oraz badania z krwi: morfologia z rozmazem, CRP, CA125. Z kompletem badań udać się na konsultację lekarską z badaniem i ultrasonografią ginekologiczną. Miałbym nadzieję, że znajomość wszystkich wyników pozwoli na postawienie diagnozy (zapalenie układu moczowego?, narządów miednicy mniejszej?, endometrioza? torbiele? inne??), a więc włączenie skutecznego leczenia, a jeżeli nie będzie to możliwe, to nakieruje na ew dalsze konsultacje i badania.