Ataki gniewu, zmęczenie i obniżony nastrój

jestem bardzo nerwowa, z radości zaraz wybucham gniewem bo coś poszło nie tak,ktos cos nie tak powiedzial.Atakuję moich najblizszych.wiem, że to problem ale nie potrafię nad tym zapanować.nie potrafię wtedy rozmawiac tylko krzyczec.Bylam kiedyś upsychiatry,stwierdził depresję dal recepte.Często jestem przemęczona,zestresowana,nie mam na nic chęci.Od dawna mam problem z zasypianiem,ale jak zasnę to spać moge bez konca. Mam bóle krzyża,w klatce piersiowej, głowy.Czy to jest nerwica?Sa jakies leki?

Dzień dobry,

Wydaje się że bardziej odpowiednia będzie dla Pani psychoterapia.
Proszę znaleźć w swojej okolicy psychoterapeutę i udać się na konsultacje, które mogą zakończyć się wspólną decyzją o podjęciu leczenia.
Pomoc może Pani uzyskać w ramach NFZ - np.: w PZP lub prywatnie. W internecie dostępna jest również lista certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego wg miejscowości.

Dzień dobry, po pierwsze zalecam kontakt z psychologiem - psychoterapeutą w celu przeprowadzenia diagnozy, po kilku spotkaniach zaproponuje on dalsze kroki postępowania. jeżeli będzie to konieczne skieruje panią do lekarza psychiatry i/lub zaproponuje psychoterapię która (jeżeli okaże się, że cierpi pani na nerwicę lub zaburzenia osobowości) jest podstawową formą leczenia. Pozdrawiam.