Ataki kaszlu u 3,5-letniego dziecka a wyniki badania krwi

Witam, moja 3,5 letnie córka od kilki miesięcy dostaje wieczorami ataków kaszlu. lekarka zasugerowała obecność glisty ludzkiem. zrobiliśmy badania kału na lambię i morfologii i obecność glisty we krwi na własną rękę. w kale lambii nie wykryto, wynika na glistę będzie jutro jednak morfologia nie jest idealna, dodam, że mała jest w trakcie przeziębienia i bierze leki. wypiszę tylko poniżej i ponad normę: za niskie ma HCT 36,1, MCV 81,09, NEU% 43,8 i za wysokie LYM 5,79 i ALY 0,38

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Na podstawie przedstawionych paramterów można zasugerować anemię oraz stan zapalny. Wskazane jest także wykonanie rozmazu ręcznego układu białokrwinkowego.