Ataki kolki nerkowej u 41-letniej kobiety
Witam serdecznie . Mam 41 lati parę lat temu miałam kilka razy atak kolki nerkowej. Był u mnie lekarz,dał zastrzyk i tyle. Zrobiłam wyniki i wyszło ,ze mam czegoś bardzo duzo. Bralam jakies leki ale pozniej powtarzalo się i znowu zastrzyki. Na dzien dzisiejszy czesto boli mnie brzuch,jest opuchnięty, wstaję do toalety. Jednak w okolicy nerek nie odczuwam bólu. Czy pomimo tego mogę mieć chore nerki?Nigdy nie zrobion mi USG nerek,Proszę Panie Profesorze o radę. Grażyna

KOBIETA, 41 LAT ponad rok temu
Milena Lubowicz
71 poziom zaufania
Trudno powiedzieć co Pani dolega, gdyż nie podaje Pani który wynik był tak wysoki. Na pewno wskazane jest wykonanie usg jamy brzusznej.
Pozdrawiam