Ataki paniki a nerwica i depresja

Od trzech dni w nocy łapią mnie ataki paniki - długie, uciążliwe, niemożliwe wręcz do opanowania. Cierpię na lęk paniczny, a przechodziłam też depresję i nerwicę. Boję się iść spać ze strachu przed tym, że wszystko znowu się powtórzy. Noc jest dla mnie przerażająca przez to, zwłaszcza myśląc, że zostanę z tym sama, bo nie chcę mieszać w to innych i stresować w środku nocy. Biorę wtedy Cloranxen, ale otumania mnie jedynie. (Jestem też na połówce Paxtinu). Co robić?

Dzień dobry,

A czy ktoś Pani proponował psychoterapię ?
Proszę poszukać w swojej miejscowości psychoterapeutę i podjąć leczenie (np.: Poradnia Leczenia Nerwic, prywatnie). Może Pani również rozważyć leczenie na oddziale szpitalnym, w którym stosowana jest psychoterapia.

Dzień dobry, pisze pani, że przechodziła depresję i nerwicę - w jaki sposób przeszła pani przez te zaburzenia? Ataki paniki, których pani doświadcza wyglądają na objawy nerwicowe. Zachęcam panią do kontaktu z psychologiem - psychoterapeutą w celi pełnej diagnozy i być może rozpoczęcia psychoterapii. Pozdrawiam.