Ataki paniki i nerwowość oraz utrata wagi

Witam ostatni jestem osobą nerwowa miewam tez ataki paniki ogarnia mnie strach bez przyczyny przez ostatnie miesiąca dosyć schudłam wypadają mi włosy mam też podejrzenie refluksu dolegliwości nasilają się w pierwszej fazie cyklu miesiaczkowego zaraz pod koniec okresu i trwają aż do owulacji badania krwi tarczyca ok usg jamy brzusznej tez ok. Co może być przyczyną moich dolegliwości?

Witam
Najlepszym sposobem dotarcia do przyczyny
i znalezienia sposobu rozwiązania problemu
jest konsultacja z psychologiem.
Zachęcam Pana do podjęcia psychoterapii.
Podczas psychoterapii leczy się nie tylko objawy,
ale również dociera się do przyczyny problemu
i znajduje się sposób jego rozwiązania.
Gdyby chciała Pani porozmawiać o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Pozdrawiam serdecznie

Witam. Jest to wielowątkowy i obszerny temat,odpowiedź na portalu niewiele pomoże.Polecam konsultacje u doświadczonego terapeuty. Pozdrawiam Anna Szyda

Witam serdecznie,
Mówi Pani, że przez ostatni czas jest nerwowa. Wydarzyło się coś szczególnego, po czym pojawiły się pierwsze objawy i wzmożona nerwowość? W sytuacji, gdy mówi Pani, że dolegliwości są spowodowane stresem- jest to psychosomatyka. Całkiem możliwe, że to nerwica, jednakże nie znam na tyle sytuacji by móc postawić diagnozę. Warto skonsultować się z psychologiem, który pomoże Pani odkryć źródła obecnego samopoczucia i je zniwelować.
Zapraszam na rozmowę.
Pozdrawiam, Magdalena Rachubińska