Ataki paniki przy leczonej nerwicy

Witam narazie nie leczę sie na nerwice ale prawdopodobnie ja mam bo byłam 3 razy na psychoterapii ale musiałam ja przerwać bo jestem za granica ale chce kontynuować,chciałabym sie dowiedzieć bo zazwyczaj jest atak paniki a ja mam objaw somatyczny typu uczucie kołatania serca lub uczucie braku powietrza w przełyku jakby mi ktoś je odciął i ja zaraz po tym zaczynam panikować ze cos mi sie stanie czy to jest faktycznie atak paniki? Czy inaczej on moze sie objawiać proszę o pomoc

Witam,
ataki panikiobjawem nerwicy lękowej zawsze towarzyszy im palpitacja,brak powietrza i inne typowe objawy dla sytuacji paniki.Powinna Pani być w kontakcie z psychiatrą lub lekarzem pierwszego kontaktu do czasu,aż może Pani wrócić na terapię.Najwyrażniej przekroczyła Pani jakąś własną granicę psychologiczną i jest to stan "przeciwko Pani",który trzeba przywrócić do równowagi.
Pozdrawiam serdecznie.