Ataki płaczu i lęki po rozstaniu się z kobietą

Witam , 2 miesiece temu rozstalem sie z kobieta z która mam 2 letniego syna aktualnie mam kobiete ale nie potrafie pogodzic sie z utratą dziecka i rodziny ktora bardzo chcialem miec . mam ataki placzu , lęki nie mogę być. Sam popadam w histerie i musze wyjsc do ludzi zeby nie myslec.nie potrafie sobie z tym poradzic i potrzebuje pomocy jeden dzien jest dobrze drugi jestem rozpaczony i nie mam ochoty do zycia.

Witam Pana
Zapraszam na psychoterapię tak aby pomóc Panu zrozumieć sytuację, lepiej sobie radzić i nabrać ochoty do życia. Rozumiem że sytuacja jest bardzo trudna emocjonalnie dla Pana i jest Pan pełny żalu, smutku i lęku. Tym bardziej proszę poszukać pomocy w swoim miejscu zamieszkania, dobrze że Pan napisał na portalu bo jest to dobry początek. Jeżeli będzie Pan czuł brak ochoty do życia to zalecałabym konsultację z psychiatrą.
Anna Suligowska