Ataki strachu przed śmiercią

Jak pozbyć się cyklicznych napadów strachu przed śmiercią i głebokiego poczucia bezsilności, które powoduje panikę?

Lek. Bartosz Małek

Szanowny Panie
Są to objawy lęku panicznego. Proszę skonsultować się z psychiatra.

Być może opisywane przez Pana objawy są sygnałem rozwijającego się zespołu lęku panicznego. W związku z tym proszę nie czekać i zgłosić się do specjalisty - psychologa (najlepiej pracującego w nurcie poznawczo-behawioralnym, gdyż zaburzenie to głównie ma źródło w procesach poznawczych), z którym omówicie problem i wdrożycie metody zaradcze. Powodzenia!