Ataki utraty pamięci

mam corke ma 21lat. jechala autobusem wysiadla na przystanku prezszla przez ulice nie pmietajac tego .odcknela sie na drugiej stonie kiedy sie wyrocila na chodniku . miala juz 3 taakie przypadki co to jest i jak mozna sie tym zjac gdzie sie z tym udac .

Dzień dobry,
proszę udać się do neurologa. Najpierw potrzebna może być wizyta u lekarza rodzinnego po skierowanie.

Pozdrawiam
-Bartosz Piasecki