Ataksja rdzeniowo-móżdżkowa i zaburzenia równowagi

Hej, mam "fajną" ( sarkazm ) chorobę i potrzebuję opinii specjalisty. Na pewno lepiej określicie co jest dla mnie lepsze. Poniżej przedstawię dane, wydaje mi się że pomocne w owym problemie. Choruję na SCA1 ( ataksja rdzeniowo móżdżkowa ), aktywowała się w 2008 roku i zepsuła mi życie, głównie siada równowaga, jej objawy, ale są i inne. Obecnie ledwo chodzę, szybko się męczę i chciałbym to zmienić, jestem facetem, 30 lat bez nadwagi czy niedożywienia.

Milena Lubowicz

Podaje Pan zbyt mało informacji, żeby móc pomóc przez internet. Proszę porozmawiać z neurologiem, lekarzem rehabilitacji i rehabilitantem w jaki sposób można Panu pomóc.
Pozdrawiam