Atrophia gradu mediocriet metaplasia intestinalis praecipue completa

Witam. Proszę o przetłumaczenie badania histopatologicznego: 1. gastritis chronica antralis (++);atrophia gradu mediocriet metaplasia intestinalis praecipue completa IIgr. helicobacter pylori (-) 2. gastris chronica corporis (+). Helicobacter pylori (-) Pozdrawiam.

Na podstawie tego badania należny zastosować odpowiednia dietę leczenie -- i kontrola za +- 3 miesiące.
Pozdrawiam J. Faryna