Azotyny i ślad leukocytów w badaniu ogólnym
Witam, bardzo proszę o interpretację wyników. Jestem w 10tc i następną wizytę u lekarza mam dopiero za tydzień, dziś odebrałam wyniki badan moczu i mnie zaniepokoiły. To co odbiega od normy to: wykryto azotyny w badaniu ogólnym i ślad leukocytów, a w mikroskopowym osadzie moczu pojedyncze nabłonki płaskie i liczne bakterie w moczu. Czy czekać do wizyty tydzień czy iść do innego lekarza lub na szpital?

KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu
Wiesław Mahaczek Urologia
60 poziom zaufania
witaj
liczne bakterie w moczu i ślad leukocytów mogą świadczyć o infekcji dróg moczowych, wskazana wizyta u lekarza
pozdrawiam