Bąble i zaczerwienia na skórze 8-miesięcznego dziecka

Witam Od paru dniu moja 8 miesieczna corka dostala babli wokół których robi się zaczerwienienie. Z początku pojawioały sie tylko na nóżkach ,teraz równiez na rączkach i czasami na brzuszku.Lekarz stiwerdził alergię pokarmową.Mileliśmy po kolei wprowadzać warzywa i owoce ,lecz bąbelki nadal sie nasilają.Spróbowaliśmy dawać jej tylko mleczko modyfikowane i wodę przez 3 dni ale bąble nadal wyskakuja i znikaja i tak już ponad tydzień jest.Proszę o pomoc może jakiś dobry alergolog oklice sosnowiec

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W tej sytuacji konieczna jest konsultacja ze swoim lekarzem - pediatrą. Możliwe iż alergię wywołuje czynnik z otoczenia dziecka. W celu odszukania alergologa proszę skorzystać z wyszukiwarki dostępnej na naszej stronie.