Bąble w okolicach odbytu u 20-latki

Mam 20 lat, dwa dni temu zauważyłam u siebie w okolicy odbytu mały bąbel. Nie jest twardy, nie posiada zmian kolorystycznych, nie boli. Odczuwam tylko lekki dyskomfort. Nie wypływa z niego żadna ciecz, jest miękki. Co to może być?

Milena Lubowicz

Proszę skontaktować się z lekarzem rodzinnym, gdyż możliwych przyczyn jest kilka, może to być torbiel pinoidalna, guzek hemoroidalny czy ropień. Być może konieczna będzie konsultacja chirurgiczna.
Pozdrawiam