Badania hormonalne i plamienia w środku cyklu miesiączkowego

Witam. Mój cykl miesiączkowy waha się od 23 do 26 dni. Czasami w połowie cyklu zdarzają się plamienia. Lekarz zlecił badania hormonalne. Zrobiłam badania w 15 dniu cyklu i mój poziom ekstradiolu wynosi 225.9 pg/ml FSH 6,11 mlu/ml progesteron 8,15 ng/ml LH 7,9 mlu/ml. Proszę o pomoc czy wyniki są dobre. Z góry bardzo dziękuję

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Przedstawione wyniki mieszczą się w zakresach norm odpowiednich parametrów dla fazy lutealnej. Zakładam iż 15 dc. w Pani przypadku to już właśnie ta faza- czyli okres po owulacji.