Badania hormonalne przy nieregularnych miesiączkach i podejrzeniu PCOS

Dzien dobry, mam nieregularne miesiączki . Moje 2 siostry mają policystyczne jajniki, ginekolog skierowala mnie na badania hormonalne w 3 dniu cyklu, oto wyniki czy są one prawidłowe? TSH 1,53 FSH 3,79, LH 2,81 Estradiol 27 Prolaktyna 7,77 Testosteron 37,32

Małgorzata Panek

Bez podania jednostek przy stężeniach hormonów, a zwłaszcza testosteronu nie można powiedzieć czy są to wyniki w normie. Wyniki , poza testosteronem (kwestia jednostek) , wyglądają na prawidłowe. Celem oceny stężenia wolnego testosteronu należałoby oznaczyć SHBG. Proszę pokazać wyniki lekarzowi prowadzącemu.
Pozdrawiam