Badania hormonalne stwierdzające ciąże

Dzień Dobry Mam na imię Agnieszka i mam prawie 25 lat(skończę w lutym) nurtuje mnie pewien problem który męczy mnie mniej więcej od tyg. A mianowicie: Ostatnio spóźniał mi się okres 2 tyg. robiłam test wynik negatywny (jak zawsze) okres skończył mi 2 tyg. temu się a na początku tyg. jakieś krwawienia lekkie i dziwny śluz gęsty. Co miesiąc mi się spóźnia. Badania Hormonalne wyszły w normie Dodając że z narzeczonym staramy się o dziecko od 2.5 roku Proszę o szybką odpowiedz Agnieszka

Witam.
Na podstawie objawów trudno stwierdzić czy jest Pani w ciąży. Jeśli miała Pani wykonane badania hormonalne, proszę przeanalizować wraz z lekarzem wynik beta hcg. To badanie pozwala na postawienie właściwej diagnozy.

Pozdrawiam.