Badania kontrolne po zakrzepicy dolnych żył głębokich

witam,w sierpniu przeszłam zakrzepicę dolnych żył głębokich.Profilaktycznie od 3 tyg.przyjmuję 1x1 Xarelto 20mg. Proszę o interp.badań.Czas prot:17.7 s(norma wg lab.to 11.6-17.4), INR 1.43 (0,8-1.2), wskaźnik pr :72.5 %(80.0-120.0).Fibrynogen 23,.27 (180-350mg/dl, D-dimer 0,20 (0,00-0,50).Dodam,że w dniu badania nie zazyłam dawki leku.

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Jeśli u Pani nie występują wynaczynienia krwi w przypadku niewielkich urazów, krwawienie z nosa, dróg rodnych, przewodu pokarmowego to nie należy się przejmować nieznacznym przekroczeniem norm w badaniu koagulologii. W przypadku niepokojących objawów należy skonsultować się z lekarzem prowadzącym.