Badania krwi a częste podróże

EOS mam12,3 % ,BAS -0,MPV-7,7 . Często jestem w Afryce,/Egipt/,i nad Morzem Śródziemnym. Czy posiadłem" jakiegoś pierwotniaka ?

Witam. Jaka jest wartość bezwzględna eozynofilii (EOS nie w procentach tylko liczba)? Jeśli jest ponad normę zalecam konsultację z lekarzem - prawdopodobieństwo infekcji pasożytniczej lub przewlekłej alergii jest wtedy zwiększone