Badania krwi i hormonów a odchudzanie

Witam, Pół roku temu miałam wykonane badania krwi, w tym TSH(1,930) i ft4(15,25). Tydzień temu ponownie zbadano mi poziom TSH(2,200).Internista powiedział, że wszystko jest ok, natomiast neurolog u którego byłam z powodu częstych bóli głowy stwierdził, że w tym wieku poziom jest za duży (26 lat). Dodam, że ogólnie czuję się słabo (ciągle zmęczenie, problemy z koncentracją, pamięcią, pomimo zbilansowanej diety nie mogę schudnąć, nieregularne miesiączki) czy powinnam udać się do endokrynologa?

Proponuje by zrobiła Pani rowniez badanie hormonów antyTPO i antyTG. Proponuje z kompletem wyników udać sie do dobrego endokrynologa. Z autopsji wiem, że taki wynik nie jest do końca prawidłowy i ja przy takich wynikach muszę brać leki. Jeśli chodzi o samo odchudzanie, jeśli okaże się, że ma Pani chorą tarczycę dieta rownież powinna być specjalistyczna. Jeśli chciałaby Pani dowiedzieć się wiecej zapraszam na stronę www.dietea.pl/artykuly