Badania krwi po udarze niedokrwiennym

Mam 75/76 lat. W pierwszej polowie listopada mialem udar niedokrwienny. Obecnie mam wysokie OB( 62) i CRP ( 38). Dzisiejsze badania D-dimer wykazaly poziom 1 545,00. Holesterol , HDL , LDL i triglicerydy w normie. Czy to jest normalne ? Andrzej

Badania sugerują najpewniej obecny w organizmie stan zapalny lub objawy przewleklej zakrzepcy , albo choroba rozrostowa . Konieczna jest wizyta lekarska i dalsza interpretacja . Wyniki sa oczywiscie nieprawidlowe

Witam

Podwyższone parametry OB oraz CRM świadczą o toczacym się w organizmie stanie zapalnym. Konieczna będzie konsultacja z lekarzem pierwszego kontaktu, który zleci dalszą diagnostykę i skieruje do specjalisty.

Pozdrawiam
Joanna Gałczynska-Adamiak