Badania krwi wykonane w 33. tygodniu ciąży

Witam! Jestem w 33 tygodniu ciaży. We własnym zakresie wykonałam badania krwi i wyniki są następujące: Aspat 26 U/L (0,00-31,00) Alat 28 U/L (0,00-31,00) Bilirubina całkowita 0,45 mg/dl (0,20-1,20) i fosfataza zasadowa 62,27 (35-104). Martwią mnie wyniki alat i aspat ponieważ miesiąc temu wynosiły po 17. Czym może być spowodowany ten wzrost i czy powinnam to kontrolować?

Wyniki jak pani widzi sa prawidlowe.w ciazy fizjologicznej badanie krwi w kierunku badan czynnosci watroby nie sa zalecane.robi sie je w przypadku podejrzenia cholestazy ciężarnych