Badania moczu i krwi a THC i alkohol

Mam sprawe, czytałam już na różnych forach o tym, lecz spotkałam sie z różnymi opiniami. Chodzi o to, że w ubiegły piątek miałam badania krwi i moczu. Morfologia, glukoza, magnez, żelazo itp. No i podstawowe badanie moczu. Było to robione po 16 dniach od pierwszego razu kiedy zapaliłam marihuanę. Oprócz tego dwa dni wcześniej wypiłam jedno piwo. Moje pytanie brzmi czy THC, albo alkohol może mi wyjść w badaniach. We wtorek idę z mamą po wyniki i nie powiem troszkę się denerwuje.
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Oczywiście badania mogą wykazać obecność THC i alkohol jednak konieczne byłoby aby diagnosta konkretnie ich poszukiwał. W morfologii jednak są pewne wyznaczniki, które mogą ulec zmianie pod wpływem stosowania w/w. Reasumując nigdzie na wynikach nie będzie napisane iż próbki są skażone THC i alkoholem..

Lek. Marta Gryszkiewicz

Jeśli było to badanie ogólne moczu i podstawowa morfologia krwi to badanie w kierunku obecności THC nie było wykonywane. W takiej sytuacji nie będzie również wyników tych badań.