Badania na cieśń nadgarstka

Witam po wizycie u lekarza stwierdzono iz moge mieć chorobe ciśnienia nadgarstka ,chciałbym zrobic badania w tym kierunku gdzie moge takie badanie wykonać podpbno badanie przepływu ale nie wiem jak to dokładnie sie nazywa prosze o informacje zwrotna Tomasz

Jeśli zbada Pana ortopeda,-są pewne testy kliniczne wskazujące na zespół cieśni,dodatkowo można zrobić USG i ocenić stopień "spłaszczenia nerwu" -na tej podstawie można rozpoznać CTS.EMG jest najlepsze ,ale w większości NFZ nie refunduje.