Badania na toksoplazmozę a planowanie ciąży

Witam, Mam 31lat i planuję ciążę. W związku z tym zrobiłam badania i wyniki wyszły nastepująco- Toxoplazmowa lgG 0,1 lgM 0,05 Różyczka lgG 45,2 CMV lgG 125,5 lgM 0,30. Proszę o interpretację wyników. Czy wszystko dobrze wyszło?

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Wyniki wskazują na brak przebytego i aktualnego zakażenia toksoplazmą, prawdopodobnie stan po szczepieniu lub przechorowaniu różyczki (wynik należy porównać do norm laboratoryjnych), oraz przebyte zakażenie CMV. Proszę wyniki skonsultować z ginekologiem, który poinformuje Panią o zaleceniach.