Badania na toksoplazmozę w 12 tygodniu ciąży

Dzień dobry. Jestem w 12 tygodniu ciąży, właśnie zrobiłam sobie badania na toksoplazmozę. moje wyniki są następujące: IgM 0.16 COI wynik ujemny i IgG 288 IU/ml wynik ujemny. Bardzo proszę o interpretację tych wyników badań oraz wpływ toksoplazmozy na tym etapie zakażenia na zdrowie dziecka oraz moje. Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam serdecznie.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie ma cech świeżej infekcji. Nie ma powodów do obaw.