Badania o dwóch poronieniach

Witam Proszę o pomoc, zrobiłam następujące badania: Białko C poziom wolnego białąka S, P-ciała beta2 IGG, IGM, antykogulant toczniowy , Pi-ciałą kardiolipinowe IGG,IGM wszystkie badania są w normie oprócz aktywności antytrombiny 131% (zakres 80-120). Proszę mi napisać co to oznacza ?Czy wynik jest zły? Przeszłam przez dwa poronienia w 5 tyg i 7 tyg) Z góry serdecznie dziękuje

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Zwiększona aktywność tego parametru może wpływać na niepowodzenia ciążowe, choć trudno jednoznacznie określić iż właśnie to bylo przyczyna poprzednich poronień. Jej wysoka aktywność powoduje iż krew krzepnie wolniej.