Badania po miesiączce a objawy choroby

witam mam pytanie mialam robione badania i mam WBC 3.82 NEU 1.69 NEU%44.2 mam takze zelazo 49 HDL-CHOLESTEROL 39 jestem po miesiaczce czy mam powody do obaw bardzo prosze o pilna odpowiedz

Aby prawidłowo zinterpretować wyniki badań, trzeba widzieć cały wynik, rozumiem że Pani podała tylko te które odbiegają od normy - np. cholesterol HDL trzeba interpretować widząc cholesterol całkowity i LDL. Żelazo jest trochę za niskie ale tu też przydało by się widzieć całą morfologię - proszę o uzupełnienie.