Badania tarczycy w 20 tygodniu ciąży
witam. w 20 tygodniu ciazy robilam robilam test na tarczyce, ktory wyszedl 3.3. nigdzie nie konsultowalam tego wyniku. i wlasnie nie wiem czy powinnam jeszcze raz sprawdzic moj wynik TSH. teraz jestem w 33tc. serdecznie dziekuje za odpowiedz.

KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu
Lek. Magdalena Pikul
88 poziom zaufania
Witam. Wynik badania mieści się w normie. Nie ma powodu do niepokoju.