Badanie akcji serca w 8 tygodniu ciąży

jestem w 8 tc w środę byłam u gin ale mój gin chyba żle odczytał usg albo zle je wykonał bo na usg nic nie było widać a gdy weszła położna to powiedziała że ona nie jest specjalistą ale coś tam bije a gin dalej nic nie widziała czy to możliwe ze zle odczytywała usg?

Witam.

W 8tc serduszko dziecka już bije. Być może przyczyną rozbieżności jest różnica w uchwyceniu obrazu usg przez lekarza i położną. Czasem trzeba nie lada starań aby właściwie zobrazować płód i poprawnie go zbadać.

Pozdrawiam.