Badanie antygenów po ugryzieniu przez kleszcza i złe samopoczucie

Witam, od prawie 3 tygodni źle się czuję, mam częsty uciskowy ból głowy, sztywność mięśni w szczególności karku, bóle pleców, problemy z pamięcią i koncetracja,drętwienie kończyn, temp 35.2-36. pojawiają się też bóle brzucha. 2 miesiące temu miałem kleszcza, robione TK - ok, EKG, w normie, morfologia idealna, CRP (16), mam wędrujące bóle, robiłem WB w IGg. Antygen VlsE IgG (-), IgG p 17,19,21,25,30,39,83 UJEMNE, IgG p 31 DODATNIE. Nie wiem co mam dalej robić...prosze o pomoc

Lek. Bartosz Małek

Szanowny Panie,
W Pana przypadku konieczna jest konsultacja u specjalisty chorób zakaźnych, który oceni czy objawy mogą być związane z boreliozą oraz czy konieczne jest swoiste leczenie.