Badanie antygenu nowotworowego

jestem po chemioterapii, operacji i radioterapii (zakończone w lipcu 2013). W poprzednim badaniu wynik antygenu nowotworowego Ca 15,3 miałam 22,4 , a dzisiaj 24,1 czy powinnam się bać przerzutów

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Samo badanie poziomu antygenu nie jest w tym przypadku miarodajne. Oczywiście nie oznacza to iż nie ma ryzyka wznowy, jednak warto wykonać dokładniejsze badania.