Badanie APTT a zastrzyk clexane

Mam zlecone badanie APTT. Wiem że musze wykonać je na czczo. Zwykle rano robię zastrzyk clexane 0.6. Czy badanie APTT można wykonać po zastrzyku czy raczej przed?

Szanowna Pani, wynik i tak nie będzie prawidłowy ze względu na przyjmowaną heparynę, więc nie ma to większego znaczenia. Serdecznie pozdrawiam, Paweł Żmuda-Trzebiatowski