Witam. Wynik badania sugeruję ciążę. Proszę pamiętać, że wczesna ciąża może nie być widoczna w usg. Proszę pozostać pod kontrolą ginekologa.

Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania
Witam serdecznie. W tej sytuacji należy zgłosić się do ginekologa. Wynik ten może wskazywać na ciążę.
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Taki wynik badania z dużym prawdopodobieństwem wskazuje na ciążę. Proszę powtórzyć badanie USG w terminie wyznaczonym przez lekarza prowadzącego.
Lek. Izabela Ławnicka
Witam! Podany wynik wskazuje na ciążę. Fakt, że nie jest ona widoczna w USG oznacza jednak, że najpewniej jest na to po prostu za wcześnie.
Lek. Rafał Gryszkiewicz
90 poziom zaufania
Wynik jest charakterystyczny dla wczesnej ciąży i na tym etapie jajo płodowe może być jeszcze niewidoczne. Wskazane jest powtórzenie badania za 2 tyg.