Badanie D-dimer po odstawieniu antykoncepcji

Witam serdecznie. Mam pytanie czy jutro mogę zrobić D-Dimer. Wcześniej miałam wynik 441,52ng/ml i to badanie było jeden dzień p odstawieniu Antykoncepcji. Dostałam leki Aspirine Cardio i Cyclo 3 forte i objawów zakrzepicy kończyn dolnych nie zauważyłam. Ćwiczenia wykonuje staranie smaruje też maścią z Heperanyna 1000jednostek. Jakie też zrobić badanie krwi które mogę zrobić. Mam jeszcze pytanie czy można chodzić na basen A mogę zastąpić Aspirine Cardio na Aspirin Ultra Fast?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jak najbardziej basen jest wskazany. Proponuję wykonać panel układu krzepnięcia. Wspomniany Aspirin Ultra jest w 5 razy większej dawce, tak więc nie polecam tego.