Badanie drożności jajowodów i laparoskopia

Badanie drożności jajowodów i laparoskopia a planowanie ciąży dzien dobry mam pytanie rok temu mnialam robiony zabieg hsg 3mc temu laparoskopie na prawym jajniku na ktorym byly torbiele .a przy laparoskopi przedmuchiwanie i przeplukiwanie jajowodu negatywnie. prubuje zajsc w 2 ciaze o co tu moze chodzic.z gory dziekuje za odp

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jeżeli ''niesprawny'' jest jedynie jeden jajowód istnieje szansa na ciążę.