Badanie EEG przy padaczce

Padaczka a drętwienie c.d-EEG robione było w kwietniu 2015:na tle regularnej czynności alfa 10Hz i o amplitudzie 20-50mcv rejestruje się okresowo kilka razy uogólnioną czynność napadową fal ostrych i theta 4-7Hz i o amplitudzie do 120mcV trwającą 1-2 sekundy. Rz-zaznaczona. Podczas HV amplituda czynności napadowej rośnie do 140 mcv,pojawiają się też fale delta 3Hz. RB nie nasilają zmian. Wniosek:zapis nieprawidłowy z czynnością napadową uogólnioną.

Obecny wynik badania EEG należy porównać z poprzednim jeżeli do tego nasiliły się napady padaczkowe należy wykonać badania diagnostyczne i ewentualnie zrewidować leczenie, pozdrawiam.