Badanie EEG w nieodpowiednich warunkach

Badanie EEG w nieodpowiednich warunkach.Czy warunki w jakich było przeprowadzone badanie ma wpływ na jego wynik. Chodzi ,że w trakcie badania ktoś ciągle wchodził do gabinetu, dzwonił telefon, prowadzone były rozmowy itp.Dodam,że wynik wyszedł nieprawidłowy, przy braku objawów.

Opisane przez Pania "warunki" w jakich było przeprowadzone badanie eeg nie mają wpływu na jego wynik.Nawet znaczny niepokój ruchowy dziecka powodujący artefakty również pozostaje bez wpływu-oczywiście dla doświadczonego elektroencefalografisty.

Pozdrawiam ciepło