Badanie fragmentu skóry kostki

Rodzaj materiału: skóra kostki lewej. Rozpoznanie: 1) Naskórek z hyperkeratozą 2) Zmiany włóknisto-zapalne oraz otorbione kryształy soli wapniowych.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Brak konkretnego pytania. Niemniej jednak taki wynik wskazuje na stan zapalny skóry. Niestety nie mogę dokładnie tego określić gdyż brak podstawowych danych z wywiadu. Proszę uzupełnić treść pytania.