Badanie GDX i HRT - gdzie je można wykonać?

Witam! Poszukuję informacji, gdzie można wykonać badania GDx oraz HRT w okolicach Bytomia, Katowic, Tarnowskich Gór. Jaki jest koszt takich badań, jeżeli zdecyduję się na nie prywatnie? Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam.

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam !

Skoro już Pan wie, jakie badania chciałby Pan wykonać to już połowa sukcesu. Adresów i telefonów proponuję poszukać w internecie i telefonicznie ustalić możliwy termin oraz koszt badania. Na pewno nie będzie z tym większych problemów.

Pozdrawiam i życzę powodzenia!