Badanie kręgosłupa szyjnego i drętwienie palców rąk
Wiek: 38 lat. Typ badania: DX Kręgosłup szyjny Historia kliniczna: Drętwienie palców rąk. Opis RTG: Zmniejszenie lordozy szyjnej. Zmiany zwyrodnieniowe w stawach międzykręgowych. Zwężenie przestrzeni międzykręgowej C6-C7. Osteofity. Co powinienem dalej robić? Do kogo się zgłosić? Czy powinienem się martwić?

MĘŻCZYZNA, 38 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania
Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do neurochirurga. Opisywane zmiany mogą powodować silnie wyrażone dolegliwości bólowe. Prawdopodobnie konieczna jest operacja, choć w pierwszej kolejności należy zastosować rehabilitację.