Badanie moczu 23-latki

Witam,mam 23lata i 15.01.2015r robiłam badanie moczu. Przejrzystość-lekko mętny,barwa-ciemna słomka,glukoza,białko,bilirubina-ujemny,pH-5,0,ciężar wł.-1024,leukocyty,erytrocyty,azotyny,ketony-ujemny,kwas askorbinowy-40,00,urobilinogen-2,00,nabłonki płaskie-nieliczne,nabł.okrągłe-0-1,Leukocyty6-10,erytrocyty2-4,pasma śluzu-bardzo liczne. Lekarka poinformowała mnie ,że wynik moczu nie jest za dobry, czy mam powodu do niepokoju?

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś więcej powiedzieć konieczne jest poznanie większej ilości informacji. Proponuję kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego. Wyniki mogą świadczyć o zakażeniu dróg moczowych, stanach hemolitycznych i wiele innych.