Badanie moczu u córeczki

Prosze i interpretacje wyniku moczu mojej Coreczki boje sie ze nie sa najlepsze Barwa -słomkowa Przekrzystosc-lekko metna pH <7 ciezar własciwy 1010 Nablonki płaskie -nieliczne Nablonki okragle-8-10-12 w p.w krwink biale-15-17-19 w p.w krwinki czerwone swieze 0-1-2 w p.w sluz ++ flara bakteryjna +++

Witam, z powyższymi wynikami badań należy zgłosić się do swojego lekarza rodzinnego lub lekarza pediatry, gdyż wskazują one na zakażenie układu moczowego. Badania można ewentualnie rozszerzyć o posiew moczu z antybiogramem. Pozdrawiam.