Badanie MR a poziom kreatyniny

Mam mieć wykonany rezonans kręgosłupa. Badanie kreatyniny 0,93 mg/dl dla normy 0,50-0,90, GRF >60ml/min, Sód 143 mmol/l dla normy 136-145, HDL 96 mg/dl, LDL 109 mg/dl, Triglicerydy 61, cholesterol całkowity 217 mg/dl dla normy 115-190. Proszę o interpretacje wyników. Niepokoi mnie wynik kreatyniny. Co to może oznaczać i jakie dodatkowo badania powinnam wykonać?

Prosze sie nadmiernie nie martwic , powtorzyc badanie kreatyniny , jesli nadal wyjdzie nieprawidlowe , poszukac ewentualnej przyczyny np. schorzen nerek . ta wartośc to gorna granica normy