Badanie na przeciwciała ospy i planowanie ciąży

Witam, krok po kroku szykuje sie do ciazy. Niedawno mialam badane przeciwciala ospy. Wynik badania to 1506,0 mU/ml - igg. Czy ten wynik powinien budzic niepokoj? Dziekuje z gory za odpowiedz. Pozdrawiam

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Wynik ten oznacza, że przechodziła Pani ospę o ma obecnie przeciwciała IgG chroniące przed kolejnym nawrotem.