Badanie PLT i MCHC a normy

Witam proszę o pomoc i interpretacjje jestem ciągle zmęczony w wynikach badań wyszły mi ogólnie dobrze jedynie 2 pozycje źle jest to plt w liczbie 120 x10^9/l.oraz mchc w liczbie 36,,6g/dl mam równierz nie swoiste bole brzucha i miesni stawów lekarz twierdzi ze nic mi nie jest. Prosze o odpowiedz.

Witam. Rozumiem że hemoglobina, MCH i MCV są w normie. Po pierwsze wskazane byłoby porównanie z badaniami poprzednimi. Jeśli poziom płytek zmienił się znacząco, myślę że konsultacja hematologa byłaby wskazana. Tak czy inaczej zalecam badanie kontrolne morfologii za miesiąc/dwa.