Badanie poziomu bHCG po zapłodnieniu in-vitro

Dzień dobry, Jestem w 8t3dc po ivf. W zeszłym tygodniu miałam USG, zarodek miał 12 mm, czynność serca 156. Ponieważ bardzo się boję, czy wszystko będzie dobrze, sprawdzam co jakiś czas stężenie BHCG. 6 listopada wynosiło 94599 mlU/ml, a 7 dni później 155103. Przyrost jest, ale o wiele wolniejszy niż na początku (wiem, że tak się dzieje). Czy mam się martwić?

Milena Lubowicz

Nie ma powodu do niepokoju, przyrost może być wolniejszy. Zawsze największy jest na początku ciąży. Proszę się nie niepokoić.
Pozdrawiam